PL | EN
21.11.2018
07:05
15:38  (Warszawa)
MAPA SYNOPTYCZNA
RADARY
KOMENTARZ SYNOPTYKA
PROGNOZA SYNOPTYCZNA
KRAJ
WOJEWÓDZTWO
MIASTO
PROGNOZA NUMERYCZNA
WIATR
ZACHMURZENIE
MIASTO
Zwiń
PROG. NOWCASTINGOWA
TEMPERATURA 2M
TEMPERATURA GRUNTU
TEM. PUNKTU ROSY
TEM. ODCZUWALNA
WILGOTNOSC WZGLĘDNA
OPAD
OPAD STAŁY
WIATR
DANE POMIAROWE
DANE SATELITARNE
POGODA AKTUALNA
TEMPERATURA
CIŚNIENIE
ZJAWISKA
TEMPERATURA WODY
WARUNKI ŚNIEGOWE
DANE KLIMATYCZNE

Od: 2018-11-21 19:30:00

Do: 2018-11-22 19:30:00

W nocy zachmurzenie duże. Możliwe słabe opady śniegu ziarnistego lub mżawki, lokalnie marznącej, powodującej gołoledź. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

W dzień zachmurzenie duże. Możliwe słabe opady śniegu ziarnistego lub mżawki, początkowo lokalnie marznącej, powodującej gołoledź. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady śniegu lub marznącej mżawki, powodującej gołoledź. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady śniegu lub mżawki, lokalnie marznącej, powodującej gołoledź. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -3°C do 0°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.


Od: 2018-11-22 19:30:00

Do: 2018-11-23 19:30:00

W nocy zachmurzenie duże. Możliwe słabe opady śniegu z deszczem lub marznącej mżawki, powodującej gołoledź. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr na ogół słaby, wschodni i południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie duże, po południu z większymi przejaśnieniami. Początkowo możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie duże. Możliwe słabe opady śniegu z deszczem lub marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr na ogół słaby, wschodni i południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie duże, po południu z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Początkowo możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy i początkowo w dzień możliwe słabe opady śniegu, śniegu z deszczem lub marznącego deszczu. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków południowych.


opracowano: 2018-11-21 11:34

synoptyk IMGW-PIB: Piotr Mańczak

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

Powyższa informacja jest opracowywana przez naszych specjalistów i wydawana dwa razy na dobę lub w przypadku wystąpienia istotnej zmiany prognozowanego przebiegu pogody.

sms