NASZE PORTALE

Opis stanu wody z dnia: 2016-07-28 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody (28.07.2016) w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki zanotowano na Supraśli oraz lokalnie na Sole i Dunajcu. Stan niski zaobserwowano na Nidzie, Białej Tarnowskiej, Wisłoce, Wisłoku, Wieprzu, Radomce, Pilicy, Biebrzy, Pisie, Omulwi, Bugu i Nurcu oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Rabie, Sanie, Kamiennej, Narwi, Liwcu i Bzurze.


Dorzecze Odry

Stan wody (28.07.2016) w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki zanotowano na Gwdzie oraz lokalnie na Kwisie, Nysie Łużyckiej i Noteci. Stan średni obserwowano na Osobłodze, Bobrze i Drawie oraz lokalnie na Odrze, Małej Panwi, Bystrzycy, Widawie, Kaczawie, Kwisie, Nysie Łużyckiej, Warcie, Prośnie i Noteci.


Rzeki Przymorza

Stan wody (28.07.2016) rzek Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej. Stan niski zanotowano na Słupi i Węgorapie.Uwaga!

Dnia 28.07.2016 (godz. 08:00 cz. lokalnego) na stacjach wodowskazowych w Polsce nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Odry oraz na 1 stacji wodowskazowej rzek Przymorza.
suma_opadow_tyg
sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas