Przekierowanie na stronę za: 5 sekund
PL | EN
05.07.2020
04:20
21:00  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
CODZIENNY BIUL. HYDRO.
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2020-07-04 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej i wysokiej, lokalnie niskiej. Stan wysoki zanotowano na Tyśmienicy, Radomce, Supraśli i Krznie oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Skawie, Rabie, Pisie, Bugu, Liwcu i Bzurze. Stan niski zanotowano lokalnie na Pilicy, Narwi i Wkrze.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej i wysokiej, lokalnie niskiej. Stan wysoki zanotowano na Osobłodze i Widawie oraz lokalnie na Odrze, Małej Panwi, Nysie Kłodzkiej, Ślęzie, Baryczy, Bobrze, Kwisie, Prośnie i Noteci. Stan niski zanotowano na Widawce, Nerze, Drawie i Inie oraz lokalnie na Bystrzycy, Nysie Łużyckiej, Warcie i Noteci.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczach Przymorza, Pregoły i Niemna układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki obserwowano lokalnie na Łynie. Stan niski obserwowano na Redze, Parsęcie i Słupi oraz lokalnie na Łynie.


Morze Bałtyckie, Zalew Szczeciński i Zalew Wiślany

Poziom wody na stacjach morskich układa się w strefie wody średniej.Uwaga!

Dnia 04.07.2020 (godz. 08:00 cz. urzędowego) stan alarmowy został przekroczony na 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły, o 19 cm w Malowej Górze na Krznie oraz na 6 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Odry, maksymalnie o 26 cm w Zbytowej na Widawie. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 4 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły oraz na 10 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Odry i 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Pregoły.


sms
Nowy serwis pogodowy