PL | EN
30.05.2017
04:19
20:47  (Warszawa)

Opis stanu wody z dnia: 2017-05-30 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na Pisie. Stan niski zanotowano na Sole, Radomce i Nurcu oraz lokalnie na górnej i środkowej Wiśle, na Przemszy, Rabie, Białej Tarnowskiej, Wisłoku, Wisłoce, Kamiennej, Pilicy, Biebrzy, Liwcu i Wkrze.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej. Stan wysoki zantowonao na górnej Bystrzycy. Stan niski zanotowano na Kłodnicy, Małej Panwi, Nysie Kłodzkiej, Nysie Łużyckiej, Widawce i Nerze oraz lokalnie na górnej i środkowej Odrze, na Ślęzie, Widawie, Baryczy, Bobrze, Kwisie, Warcie, Prośnie i Noteci.


Dorzecza Przymorza

Stan wody w dorzeczach Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej. Stan niski zanotowano na Redze, Słupi i Łynie.Uwaga!

Dnia 30.05.2017 (godz. 08:00 cz. urzędowego) nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego na stacjach wodowskazowych w Polsce. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły oraz na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczach Przymorza.


sms