PL | EN
30.03.2017
06:11
19:08  (Warszawa)

Opis stanu wody z dnia: 2017-03-30 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej i wysokiej. Stan wysoki zanotowano na Narwi, Biebrzy, Pisie, Omulwi, Bugu, Krznie i Drwęcy oraz lokalnie na dolnej Wiśle, na Sanie, Wieprzu, Pilicy, Wkrze i Bzurze. Stan niski zanotowano lokalnie na Skawie, Rabie, Białej Tarnowskiej, Wisłoce i Kamiennej.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej. Stan wysoki obserwowano na Drawie oraz lokalnie na Odrze, Bobrze i Warcie. Stan niski zanotowano na Widawce oraz lokalnie na Małej Panwi, Nysie Kłodzkiej, Bystrzycy, Bobrze i Warcie.


Rzeki Przymorza

Stan wody rzek Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej. Stan wysoki obserwowano na Nogacie, Gubrze i Węgorapie oraz lokalnie w ujściowym odcinku Wisły i na Łynie. Stan niski zanotowano na Słubicy.Uwaga!

Dnia 30.03.2017 (godz. 08:00 cz. urzędowego) stan alarmowy został osiągnięty na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Wisły. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 5 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły na 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Odry oraz na 1 stacji wodowskazowej rzek Przymorza.


sms