NASZE PORTALE

Opis stanu wody z dnia: 2016-06-25 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody (25.06.2016) w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody niskiej i średniej. Stan średni obserwowano na Dunajcu, Popradzie, Bystrzycy, Tyśmienicy, Supraśli, Orzycu i Krznie oraz lokalnie w górnym i w ujściowym odcinku Wisły, na Przemszy, Sole, Rabie, Białej Tarnowskiej, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Liwcu, Bzurze i Drwęcy.


Dorzecze Odry

Stan wody (25.06.2016) w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody niskiej i średniej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na Noteci. Stan średni obserwowano na Osobłodze, Baryczy, Kwisie i Gwdzie oraz lokalnie na górnym i w ujściowym odcinku Odry, na Małej Panwi, Nysie Kłodzkiej, Bystrzycy, Strzegomce, Widawie, Bobrze, Nysie Łużyckiej, Prośnie i Noteci.


Rzeki Przymorza

Stan wody (25.06.2016) rzek Przymorza układa się głównie w strefie wody niskiej i średniej. Stan wysoki obserwowano lokalnie na Łynie. Stan niski zanotowano na Redze, Parsęcie, Słupi i Węgorapie oraz lokalnie na Łynie.Uwaga!

Dnia 25.06.2016 (godz. 08:00 cz. lokalnego) na stacjach wodowskazowych w Polsce nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego ani ostrzegawczego.
suma_opadow_tyg

Mapa i opis stanu wód opracowane są na podstawie informacji uzyskanej od obserwatora wodowskazowego IMGW-PIB o formie zlodzenia w rejonie stacji wodowskazowej z godz. 07:00 cz. urz. Obserwacje takie są wykonywane raz dziennie. Dokładne informacje o wielkości i rodzaju zlodzenia wzdłuż głównych rzek kraju można uzyskać na stronach internetowych Regionalnych Zarządów Gospodarki Wodnej.


sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas