Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-10-31 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 01.11Stan 02.11Stan 03.11
OdraChałupkiDolna średnia42031.9130-6
OdraRacibórz MiedoniaDolna średnia60054.7171-7
OdraKoźleDolna średnia5002840
OdraKrapkowiceGórna średnich450229-1
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003851
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530282-10
OdraTrestnoGórna średnich450313-6
OdraBrzeg DolnyGórna niska630172213-37
OdraMalczyceDolna średnia60020723920
OdraŚcinawaDolna średnia400198232-4
OdraGłogówGórna średnich450241324-11321
OdraNowa SólGórna średnich400230273-3266259
OdraPołęckoGórna średnich350289223-15212205200
OdraSłubiceGórna średnich410364266-12252240237
OdraGozdowiceGórna średnich5005213451338328319
OdraWiduchowaDolna średnia65054414
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia5805118
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24012.2106-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25028.784-3
Bystrzyca JarnołtówDolna wysokich27016.1170-3
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3707.46150-2
Barycz OsetnoGórna średnich33022.7231-6
Bóbr ŻagańGórna niska40040.226212
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4008.711664
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40019.6151-7
WartaSieradzDolna niska44041.8223-4
WartaSławskDolna średnia48062.53261
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50083235-2233232232
WartaSkwierzynaDolna średnia46095.4237-1
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia4401522630262260257
Prosna PiwoniceGórna średnich23011.1104-1
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34051.81392

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas