PL | EN
26.08.2016
05:37
19:37  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-08-26 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 27.08Stan 28.08Stan 29.08
OdraChałupkiGórna niska42012.888-3
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60024.7116-6
OdraKoźleDolna średnia5002810
OdraKrapkowiceDolna średnia450217-6
OdraOpole-GroszowiceGórna niska600389-3
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530258-1
OdraTrestnoDolna średnia450309-2
OdraBrzeg DolnyDolna średnia630171231124
OdraMalczyceDolna średnia60012416171
OdraŚcinawaGórna niska40065.696-5
OdraGłogówGórna niska45085.8201-18197
OdraNowa SólGórna niska40089.815213143190
OdraPołęckoDolna niska350121934909785
OdraSłubiceGórna niska410131139-3142137142
OdraGozdowiceGórna niska500250244-2242242240
OdraWiduchowaGórna niska650513-11
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600504-11
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2403.9682-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28017.656-1
Bystrzyca JarnołtówDolna wysokich27018.31828
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.37129-3
Barycz OsetnoDolna średnia3305.731491
Bóbr ŻagańGórna niska40018.4225-4
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4006.82158-2
Nysa Łużycka GubinGórna niska40013.5104-3
WartaSieradzDolna niska44018.5170-1
WartaSławskDolna niska48027251-2
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50038.91480148148147
WartaSkwierzynaDolna niska460491500
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska440110215-1213211210
Prosna PiwoniceDolna średnia2303.24770
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34064.2166-5

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.