Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-07-23 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 24.07Stan 25.07Stan 26.07
OdraChałupkiGórna niska42013.396-9
OdraRacibórz MiedoniaGórna niska60023.6119-1
OdraKoźleDolna średnia5002790
OdraKrapkowiceGórna średnich4502229
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003880
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302807
OdraTrestnoDolna średnia450308-8
OdraBrzeg DolnyGórna niska630193233128
OdraMalczyceDolna niska6007589-5
OdraŚcinawaDolna niska40070.61071
OdraGłogówGórna niska45095.3200-22200
OdraNowa SólGórna niska40093.11560153152
OdraPołęckoDolna niska350129100-31009888
OdraSłubiceGórna niska410165154-3148149148
OdraGozdowiceDolna średnia500271248-7245240238
OdraWiduchowaDolna średnia650532-4
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich580518-4
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2404.0983-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25027.88219
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich2709.9214434
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.331291
Barycz OsetnoGórna niska3301.44129-1
Bóbr ŻagańGórna niska40020.62410
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4006.89156-5
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40014.7133-4
WartaSieradzDolna niska44027.9191-3
WartaSławskGórna niska48034268-8
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50048.6176-5174171167
WartaSkwierzynaGórna niska46058.5183-4
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska440104208-5203198194
Prosna PiwoniceDolna średnia2303.8680-1
NotećNowe DrezdenkoDolna niska34033.695-3

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.