Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-09-30 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 01.10Stan 02.10Stan 03.10
OdraChałupkiDolna średnia42031.4135-7
OdraRacibórz MiedoniaDolna średnia60060.9180-13
OdraKoźleGórna niska5002570
OdraKrapkowiceGórna średnich450222-2
OdraOpole-GroszowiceGórna niska600389-2
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna średnich530293-9
OdraTrestnoGórna średnich4503181
OdraBrzeg DolnyGórna niska630192232-18
OdraMalczyceGórna niska600199231-6
OdraŚcinawaDolna średnia400174211-21
OdraGłogówGórna średnich45022731510300
OdraNowa SólGórna średnich4002092574261259
OdraPołęckoDolna średnia350242195-17184187189
OdraSłubiceGórna średnich410311244-9227220223
OdraGozdowiceGórna średnich5004513213319306298
OdraWiduchowaDolna średnia65053816
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich58051819
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2407.7595-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25041.71165
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich2709.4613626
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3708.361546
Barycz OsetnoGórna średnich33018.32120
Bóbr ŻagańGórna niska40026.5255-1
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4007.93160-7
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40020.1152-11
WartaSieradzDolna niska44037.3213-1
WartaSławskGórna niska48053.53104
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50068.5212-2211210211
WartaSkwierzynaDolna średnia46076.1212-1
WartaGorzów Wielkopolski440235232230
Prosna PiwoniceGórna średnich23010.8103-2
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34043.8121-4

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas