Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-09-15 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 16.09Stan 17.09Stan 18.09
OdraChałupkiDolna wysokich420110224-51
OdraRacibórz MiedoniaDolna wysokich600169327-52
OdraKoźleGórna średnich5003049
OdraKrapkowiceGórna średnich45025215
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia60041215
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna wysokich53038280
OdraTrestnoGórna średnich45033824
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63026830843
OdraMalczyceDolna średnia60023526714
OdraŚcinawaDolna średnia4002152474
OdraGłogówGórna średnich45024132421327
OdraNowa SólGórna średnich4002122607269300
OdraPołęckoDolna średnia3502291858190195208
OdraSłubiceDolna średnia41026622212226227235
OdraGozdowiceDolna średnia500369292-2298305309
OdraWiduchowaGórna średnich650547-4
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich580528-5
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24015.41134
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25040.91142
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich270141601
Kaczawa PiątnicaGórna średnich37010.4164-1
Barycz OsetnoGórna średnich33020.52224
Bóbr ŻagańGórna niska40029.4262-11
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4008.681630
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40017.7144-3
WartaSieradzDolna niska44032.4202-3
WartaSławskGórna niska48044.2293-8
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50066.32090206203200
WartaSkwierzynaGórna niska46069.72020
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska4401222300229229228
Prosna PiwoniceDolna średnia23010.3102-2
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34042.61182

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas