PL | EN
21.11.2019
07:05
15:38  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-11-20 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
21.1122.1123.11
OdraChałupkiGórna niska42017.697-3
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska60030.3124-4
OdraKoźleDolna średnia5002800
OdraKrapkowiceDolna średnia450216-3
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600398-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302280
OdraTrestnoGórna średnich450320-3
OdraBrzeg DolnyGórna średnich63027842
OdraMalczyceDolna średnia60010814173
OdraŚcinawaDolna niska40066.884-30
OdraGłogówGórna niska45092.22093200
OdraNowa SólGórna niska45083.8144-7154142
OdraPołęckoDolna niska350111858727066
OdraSłubiceDolna niska4101231275132126124
OdraGozdowiceGórna niska5002392382241241239
OdraWiduchowaGórna niska650498-3
OdraSzczecin Most DługiGórna niska600489-1
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia240895-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska2808.25230
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2703.72951
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3704.3134-1
Barycz OsetnoDolna średnia3304.49158-2
Bóbr ŻagańGórna niska40012.22137
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4004.2149-15
Nysa Łużycka GubinDolna niska4009.859-6
WartaSieradzDolna niska44017.41610
WartaSławskDolna niska48027.4256-2
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50037.51500150150149
WartaSkwierzynaDolna niska46046.51550
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska4701252281228227226
Prosna PiwoniceDolna średnia2304.64860
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34070.2180-3

W przypadku rzek zarastających/zjawisk lodowych przepływ oszacowano z uwzględnieniem współczynników redukcji.

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms