PL | EN
26.03.2019
05:22
18:01  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-03-26 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
27.0328.0329.03
OdraChałupkiGórna średnich42043.9144-6
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia600661901
OdraKoźleDolna średnia5002903
OdraKrapkowiceGórna średnich4502405
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600404-2
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530251-6
OdraTrestnoDolna średnia4502965
OdraBrzeg DolnyDolna średnia630243-17
OdraMalczyceDolna średnia60010914321
OdraŚcinawaDolna średnia400140167-6
OdraGłogówDolna średnia450176281-11276
OdraNowa SólDolna średnia400180233-14240217
OdraPołęckoDolna średnia350226183-7184173174
OdraSłubiceGórna średnich410297246-2240240237
OdraGozdowiceGórna średnich500525351-4347341338
OdraWiduchowaGórna średnich65056513
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich60054222
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24020119-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia2802569-1
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2705.281070
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3708.1153-1
Barycz OsetnoGórna średnich33013201-3
Bóbr ŻagańDolna średnia40033258-4
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40021.3195-3
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40026.31342
WartaSieradzDolna niska44037.2213-1
WartaSławskGórna niska48048.7306-2
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50082230-3226223220
WartaSkwierzynaDolna średnia460104248-4
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich470198294-4288284281
Prosna PiwoniceDolna średnia2308.595-2
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34068.9177-19

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms