Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-11-23 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 24.11Stan 25.11Stan 26.11
OdraChałupkiDolna średnia42023.7117-3
OdraRacibórz MiedoniaDolna średnia60042.7154-5
OdraKoźleGórna średnich50032070
OdraKrapkowiceGórna średnich4502216
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6004015
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530275-1
OdraTrestnoDolna średnia450293-13
OdraBrzeg DolnyGórna niska63015819890
OdraMalczyceDolna niska60015118382
OdraŚcinawaDolna średnia40017220952
OdraGłogówDolna średnia450138255-8
OdraNowa SólDolna średnia4001612203
OdraPołęckoDolna średnia350195160-12
OdraSłubiceDolna średnia410238207-5
OdraGozdowiceDolna średnia500399303-1
OdraWiduchowaGórna niska650508-10
OdraSzczecin Most DługiGórna niska600482-14
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2406.4991-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25036.81043
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich27012.61523
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3706.22144-1
Barycz OsetnoGórna średnich33018.921555
Bóbr ŻagańGórna niska40026.2238-1
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4006.251580
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40014.3134-2
WartaSieradzDolna niska44037.82141
WartaSławskDolna średnia48056.73164
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50073.3220-1
WartaSkwierzynaDolna średnia46083.32221
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia440138248-2
Prosna PiwoniceDolna średnia230101010
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34047.11285

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas