Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-10-22 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 23.10Stan 24.10Stan 25.10
OdraChałupkiDolna średnia42026.412617
OdraRacibórz MiedoniaDolna średnia60035.51434
OdraKoźleDolna średnia500282-1
OdraKrapkowiceDolna średnia4502183
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004150
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530265-4
OdraTrestnoDolna średnia4503106
OdraBrzeg DolnyGórna niska630182222121
OdraMalczyceDolna niska60012615213
OdraŚcinawaGórna niska400138175-2
OdraGłogówDolna średnia450160265-10265
OdraNowa SólDolna średnia400160220-1200237
OdraPołęckoDolna średnia3501951603165164168
OdraSłubiceDolna średnia4102272029204209208
OdraGozdowiceDolna średnia500381296-1300302302
OdraWiduchowaDolna średnia65052610
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia58051315
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2405.69891
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25038.8110-1
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich27014.7163-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3705.71411
Barycz OsetnoGórna średnich33013.31910
Bóbr ŻagańGórna niska40037.1257-5
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4008.921660
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40017.41440
WartaSieradzDolna niska44032.6202-1
WartaSławskDolna średnia48062.2326-2
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia500762242226227227
WartaSkwierzynaDolna średnia46082.92213
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia4401472593262265267
Prosna PiwoniceDolna średnia2308.37960
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34058.3153-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas