Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

STANY WODY W WYBRANYCH PROFILACH WODOWSKAZOWYCH W DORZECZU ODRY
dnia 2014-04-18 06:00:00 UTC
RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 19.04Stan 20.04Stan 21.04
OdraChałupkiGórna niska42015.5102-3
OdraRacibórz MiedoniaGórna niska60030.5134-5
OdraKoźleDolna średnia5002820
OdraKrapkowiceGórna średnich4502231
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600401-2
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530262-7
OdraTrestnoGórna średnich4503212
OdraBrzeg DolnyGórna niska63014021489
OdraMalczyceDolna niska60084.9110-1
OdraŚcinawaDolna niska40098.9136-5
OdraGłogówDolna średnia45013124314240
OdraNowa SólGórna niska4001181828185220
OdraPołęckoGórna niska3501721413136143152
OdraSłubiceDolna średnia410205186-9186183188
OdraGozdowiceDolna średnia5004263122309309308
OdraWiduchowaDolna średnia650518-26
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia580503-13
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2406.6892-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska25012.841-3
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2704.15108-2
Kaczawa PiątnicaGórna średnich37010.2164-9
Barycz OsetnoGórna średnich33012.51881
Bóbr ŻagańGórna niska40029.4262-11
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich4008.06169-5
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40027.81650
WartaSieradzDolna niska44037.52131
WartaSławskGórna niska48037.4278-1
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50077.72270228228227
WartaSkwierzynaDolna średnia460109253-2
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4401913021300298296
Prosna PiwoniceGórna średnich23010.81030
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34079.7201-3

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.