Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-02-09 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 10.02Stan 11.02Stan 12.02
OdraChałupkiGórna niska42014.2920
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60023.1118-2
OdraKoźleDolna średnia500280-1
OdraKrapkowiceGórna średnich4502291
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003781
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530263-1
OdraTrestnoOkoło średniej450313-1
OdraBrzeg DolnyDolna niska63053.378-86
OdraMalczyceDolna niska6004245-56
OdraŚcinawaDolna niska40013060
OdraGłogówGórna niska45085200-22210
OdraNowa SólGórna niska40097160-7170150
OdraPołęckoGórna niska350139110-24113104111
OdraSłubiceDolna średnia4102081944185180177
OdraGozdowiceDolna średnia500363298-2299294291
OdraWiduchowaGórna niska650511-23
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600498-18
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich2409.04981
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska2808.526-2
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2702.7498-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3706.7146-2
Barycz OsetnoDolna średnia3309.32168-1
Bóbr ŻagańGórna niska40023.1232-10
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40013.8178-3
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40027.8177-2
WartaSieradzDolna niska44037.4208-1
WartaSławskGórna niska48041.82840
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50067.7203-3201200200
WartaSkwierzynaDolna średnia46080.2208-2
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia440149257-3255254253
Prosna PiwoniceDolna średnia2309.0898-1
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34057.5157-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas