PL | EN
22.01.2017
07:27
16:07  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-01-22 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Zjawiska lodowe
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska6001253
OdraKoźleDolna średnia5002812pokrywa lodowa
OdraKrapkowiceGórna średnich4502283
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003972
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302720
OdraTrestnoGórna średnich4503150
OdraBrzeg DolnyDolna niska630136-2
OdraMalczyceGórna niska600118-1
OdraŚcinawaGórna niska400129-1
OdraGłogówDolna średnia450241-2
OdraNowa SólGórna niska400183-5
OdraPołęckoGórna niska350138-9zlodzenie częściowe
OdraSłubiceDolna średnia4101966
OdraGozdowiceDolna średnia500313-1
OdraWiduchowaGórna średnich650560-29
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005276
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia24092-8
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska280600
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2701080
Kaczawa PiątnicaDolna średnia370146-1
Barycz OsetnoDolna średnia3301821
Bóbr ŻagańDolna średnia400238-1
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4001632
Nysa Łużycka GubinGórna niska4001141
WartaSieradzGórna niska440243-6
WartaSławskGórna niska480297-4
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50023015
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia440284-4
Prosna PiwoniceDolna średnia230970
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia3401901

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms