PL | EN
16.07.2019
04:32
20:51  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-07-16 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
17.0718.0719.07
OdraChałupkiGórna niska4209.5476-4
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60015.488-9
OdraKoźleDolna średnia500282-2
OdraKrapkowiceDolna średnia4502222
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003970
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia53026020
OdraTrestnoGórna średnich4503290
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63018653
OdraMalczyceGórna niska6008511063
OdraŚcinawaDolna niska40048.454-3
OdraGłogówDolna niska45063.6166-4160
OdraNowa SólDolna niska45062.61122110116
OdraPołęckoDolna niska350428434543
OdraSłubiceDolna niska410983102105105
OdraGozdowiceDolna niska500160192-1194197199
OdraWiduchowaDolna średnia650526-14
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005230
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2405.4988-3
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28029.57925
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2706112-1
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.48112-3
Barycz OsetnoGórna niska3300.6191274
Bóbr ŻagańDolna niska40010.2207-2
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4004.5150-2
Nysa Łużycka GubinDolna niska4008.7601
WartaSieradzDolna niska440152-1
WartaSławskDolna niska48021240-4
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50026.8121-2120119118
WartaSkwierzynaDolna niska46035.2126-4
WartaGorzów WielkopolskiDolna niska47066.81640162160159
Prosna PiwoniceGórna niska2301.28670
NotećNowe DrezdenkoDolna niska34028.979-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms