PL | EN
23.05.2018
04:27
20:38  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-05-22 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
23.0524.0525.05
OdraChałupkiGórna niska42012.587-4
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60023.4113-9
OdraKoźleDolna średnia5002874
OdraKrapkowiceDolna średnia450214-5
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600400-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302463
OdraTrestnoGórna średnich450319-1
OdraBrzeg DolnyGórna niska63087.2134-51
OdraMalczyceGórna niska60074.296-47
OdraŚcinawaGórna niska40089126-15
OdraGłogówGórna niska45012124028210
OdraNowa SólGórna niska40092.5155-23191155
OdraPołęckoGórna niska3501361081310297100
OdraSłubiceGórna niska4101371385148140140
OdraGozdowiceDolna średnia500308275-2278282280
OdraWiduchowaGórna niska6505130
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia6005022
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2407.6940
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28018.555-65
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2704.3100-12
Kaczawa PiątnicaGórna niska3702.98126-4
Barycz OsetnoDolna średnia3308.01180-6
Bóbr ŻagańGórna niska40017222-5
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna niska4004.22147-6
Nysa Łużycka GubinŚrednia niska4009.1677-9
WartaSieradzDolna niska44036.4216-6
WartaSławskGórna niska48050.5306-6
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50080.52227222215208
WartaSkwierzynaDolna średnia4602158
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia4401602623267273278
Prosna PiwoniceDolna średnia2309.5298-5
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34066.8172-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms