Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2015-08-03 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 04.08Stan 05.08Stan 06.08
OdraChałupkiMinimum okresowe4207.8672-1
OdraRacibórz MiedoniaDolna niska60016.384-1
OdraKoźleDolna średnia5002800
OdraKrapkowiceOkoło średniej45022042
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003893
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530261-5
OdraTrestnoDolna średnia4503011
OdraBrzeg DolnyDolna niska63047.7620
OdraMalczyceDolna niska60042.8471
OdraŚcinawaDolna niska4006014
OdraGłogówDolna niska45050.5141-12149
OdraNowa SólDolna niska400611090107109
OdraPołęckoDolna niska350420404038
OdraSłubiceDolna niska41091919090
OdraGozdowiceDolna niska500188199-3199198197
OdraWiduchowaDolna niska650534
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005320
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2403.7810
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska2809.5302
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2702.7498-3
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.661140
Barycz OsetnoGórna niska3300.26114-3
Bóbr Żagań400
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4003.541460
Nysa Łużycka GubinGórna niska4007.4493-2
WartaSieradzDolna niska440191640
WartaSławskDolna niska48030.7247-1
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50035135-1134133132
WartaSkwierzynaDolna niska46046.8136-1
WartaGorzów WielkopolskiDolna niska44075.6172-1172171170
Prosna PiwoniceGórna niska2302.8750
NotećNowe DrezdenkoDolna niska34031.889-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas