PL | EN
26.06.2017
04:14
21:03  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-06-25 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
26.0627.0628.06
OdraChałupkiGórna niska42013.187-8
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60022.9112-16
OdraKoźleDolna średnia500285-1
OdraKrapkowiceGórna średnich450222-9
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600393-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530254-3
OdraTrestnoOkoło średniej4503130
OdraBrzeg DolnyDolna niska6304570-8
OdraMalczyceDolna niska6004754-8
OdraŚcinawaDolna niska40058.484-23
OdraGłogówGórna niska45097.8216-20
OdraNowa SólGórna niska40011918324
OdraPołęckoDolna niska35011688-5
OdraSłubiceGórna niska410144143-8
OdraGozdowiceDolna średnia5002832620
OdraWiduchowaDolna średnia650526-14
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600521-12
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2407.1493-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28011.234-11
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.0497-1
Kaczawa PiątnicaGórna niska3702.85125-1
Barycz OsetnoDolna średnia3306.281522
Bóbr ŻagańGórna niska40016216-3
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4005.46154-2
Nysa Łużycka GubinGórna niska40012.69923
WartaSieradzDolna niska44023.6184-1
WartaSławskDolna niska480261-3
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50048.9168-6
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska4401252280
Prosna PiwoniceDolna średnia2303.46780
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34053.91412

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms