Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2015-03-29 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 30.03Stan 31.03Stan 01.04
OdraChałupkiGórna średnich42052.2160-3
OdraRacibórz MiedoniaGórna średnich60082210-10
OdraKoźleGórna niska500275-2
OdraKrapkowiceGórna średnich450222-4
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003961
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna średnich53029810
OdraTrestnoGórna średnich4503152
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63020126188
OdraMalczyceGórna niska60015721151
OdraŚcinawaGórna niska40015719438
OdraGłogówDolna średnia450140256-9
OdraNowa SólDolna średnia400141204-10
OdraPołęckoDolna średnia3501841515
OdraSłubiceDolna średnia410215194-1
OdraGozdowiceDolna średnia500370293-4
OdraWiduchowa650
OdraSzczecin Most DługiGórna niska600484-21
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24012.6107-5
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25028.3830
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2703.83105-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3707.161480
Barycz OsetnoDolna średnia3308.071689
Bóbr ŻagańGórna niska40037.425714
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40011.2171-12
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40022.916216
WartaSieradzDolna niska44037.12130
WartaSławskGórna niska48037.42785
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50054.9187-2
WartaSkwierzynaGórna niska46075.22001
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia4401352444
Prosna PiwoniceDolna średnia2309.741003
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia340581586

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas