NASZE PORTALE
Subskrypcja newslettera!
WYŚLIJ

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-05-24 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 25.05Stan 26.05Stan 27.05
OdraChałupkiDolna niska42011.384-2
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60019.3104-4
OdraKoźleDolna średnia5002831
OdraKrapkowiceDolna średnia450219-2
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003861
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302610
OdraTrestnoDolna średnia4503102
OdraBrzeg DolnyDolna niska63068.6108-53
OdraMalczyceDolna niska60074.296-36
OdraŚcinawaGórna niska40011815537
OdraGłogówGórna niska4501062264238
OdraNowa SólGórna niska40011117513200168
OdraPołęckoGórna niska350133105-8100113120
OdraSłubiceGórna niska410156160-6155153161
OdraGozdowiceDolna średnia500273257-2253249248
OdraWiduchowaDolna średnia65053011
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich60052212
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2406.38913
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28019.862-2
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich27013.5157-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3704.1133-1
Barycz OsetnoDolna średnia3307.041561
Bóbr ŻagańGórna niska400209-9
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4005.121530
Nysa Łużycka GubinGórna niska400101074
WartaSieradzDolna niska44028191-3
WartaSławskGórna niska48034.62680
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50047.9168-2166165164
WartaSkwierzynaGórna niska46059172-2
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska44099.6204-2201200198
Prosna PiwoniceDolna średnia2304.9884-1
NotećNowe DrezdenkoDolna niska3403290-5

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas