PL | EN
16.01.2019
07:34
15:56  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-01-16 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
17.0118.0119.01
OdraChałupkiDolna średnia42034.9130-16
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia60065.3189-38
OdraKoźleDolna średnia500282-9
OdraKrapkowiceDolna średnia450220-24
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004141
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302580
OdraTrestnoDolna średnia450307-1
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63032357
OdraMalczyceGórna średnich60021826395
OdraŚcinawaGórna średnich40020422023
OdraGłogówGórna średnich45018628729312
OdraNowa SólDolna średnia40016322133230258
OdraPołęckoDolna średnia3501551152182195
OdraSłubiceDolna średnich41022312223226229
OdraGozdowiceGórna średnich5004383222329334335
OdraWiduchowaGórna średnich650568-5
OdraSzczecin Most DługiDolna wysokich600550-11
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24016.6113-7
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28012.1372
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2706.75118-12
Kaczawa PiątnicaDolna wysokich37015.7191-19
Barycz OsetnoDolna wysokich33023.424412
Bóbr ŻagańDolna wysokich40066.6321-8
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna wysokich40037.2235-51
Nysa Łużycka GubinDolna wysokich40060.724342
WartaSieradzGórna niska440502449
WartaSławskGórna średnich48072.43485
WartaPoznań-Most RochaGórna średnich5001032616269277284
WartaSkwierzynaDolna średnia4601172574
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4702073026306309314
Prosna PiwoniceDolna wysokich23018.51217
NotećNowe DrezdenkoGórna średnich34086.42175

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms