PL | EN
16.07.2018
04:32
20:51  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-07-16 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
17.0718.0719.07
OdraChałupkiGórna niska4209.6879-6
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60017.996-4
OdraKoźleDolna średnia500284-1
OdraKrapkowiceDolna średnia4502161
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004130
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302492
OdraTrestnoGórna średnich4503170
OdraBrzeg DolnyDolna niska6308214
OdraMalczyceDolna niska60043.547-12
OdraŚcinawaDolna niska40044.654-22
OdraGłogówŚrednia niska45069.61763154
OdraNowa SólDolna niska40063.71140109102
OdraPołęckoDolna niska350412464741
OdraSłubiceDolna niska410890909495
OdraGozdowiceGórna niska5002162241223225226
OdraWiduchowaDolna średnia6505221
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005191
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2405.4988-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska280614-1
Bystrzyca JarnołtówDolna niska2703.2791-2
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.39111-2
Barycz OsetnoDolna średnia3300.9751452
Bóbr ŻagańDolna niska40012.2210-2
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4004.221470
Nysa Łużycka GubinDolna niska4007.253-9
WartaSieradzDolna niska44017.21680
WartaSławskGórna niska480342702
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50040.11522154154155
WartaSkwierzynaDolna niska460152-1
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska44099202-3201201201
Prosna PiwoniceGórna niska2302.39730
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34051.91364

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms