Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2015-05-27 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 28.05Stan 29.05Stan 30.05
OdraChałupkiGórna średnich42092.420876
OdraRacibórz MiedoniaGórna średnich600170318139
OdraKoźleGórna średnich50030418
OdraKrapkowiceGórna średnich45025435
OdraOpole-GroszowiceOkoło średniej60041225
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302743
OdraTrestnoDolna średnia450312-8
OdraBrzeg DolnyDolna niska630108160-44
OdraMalczyceDolna niska60097.3139-32
OdraŚcinawaGórna niska4001111488
OdraGłogówGórna niska4501162354238
OdraNowa SólGórna niska400115179-4202190
OdraPołęckoGórna niska3501541253108110125
OdraSłubiceGórna niska4101761638164154156
OdraGozdowiceDolna średnia500288257-2260258253
OdraWiduchowa650
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600526-4
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2404.7285-4
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska28010.734-1
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2703.511030
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.24128-1
Barycz OsetnoGórna niska3301.1126-2
Bóbr ŻagańDolna niska40016.5220-4
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4006.821582
Nysa Łużycka GubinGórna niska4009.86116-5
WartaSieradzDolna niska44026.11861
WartaSławskDolna niska48033.42651
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50044.8167-1165164164
WartaSkwierzynaGórna niska46060.4172-3
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska440106210-5207203200
Prosna PiwoniceDolna średnia2304.44820
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34041.2118-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas