Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2014-10-25 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 26.10Stan 27.10Stan 28.10
OdraChałupkiGórna średnich42062.9175-34
OdraRacibórz MiedoniaGórna średnich600117260-43
OdraKoźleGórna średnich5002972
OdraKrapkowiceGórna średnich450234-19
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600404-17
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna średnich530329-59
OdraTrestnoGórna średnich450319-25
OdraBrzeg DolnyGórna średnich63037241179
OdraMalczyceDolna wysokich600373392112
OdraŚcinawaDolna wysokich40038434996
OdraGłogówDolna wysokich45028735365
OdraNowa SólGórna średnich40021826542
OdraPołęckoDolna średnia35020816916
OdraSłubiceDolna średnia410225201-17
OdraGozdowiceDolna średnia5004123074
OdraWiduchowaGórna niska650508-26
OdraSzczecin Most DługiGórna niska580480-30
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24022.4127-13
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia25037.4106-24
Bystrzyca JarnołtówDolna wysokich27016.3172-52
Kaczawa PiątnicaDolna wysokich37011.8172-14
Barycz OsetnoDolna wysokich33023.923622
Bóbr ŻagańGórna średnich400492776
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40015.4188-32
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40038.320848
WartaSieradzDolna niska44039.92195
WartaSławskDolna średnia48060.8323-1
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50079.12292
WartaSkwierzynaDolna średnia46088.52281
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia4401532653
Prosna PiwoniceGórna średnich23015.21148
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34057.8152-1

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas