PL | EN
26.05.2019
04:23
20:42  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-05-25 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
26.0527.0528.05
OdraChałupkiOstrzegawczy420208315-80
OdraRacibórz-MiedoniaOstrzegawczy600428578-70
OdraKoźleOstrzegawczy50042734
OdraKrapkowiceOstrzegawczy45039444
OdraOpole-GroszowiceGórna wysoka60049320
OdraUjście Nysy KłodzkiejOstrzegawczy53048779
OdraTrestnoDolna wysokich45037314
OdraBrzeg DolnyGórna wysoka63044539
OdraMalczyceDolna wysokich60040542183
OdraŚcinawaOstrzegawczy40043937674
OdraGłogówDolna wysokich45033037980406
OdraNowa SólGórna średnich45025828466330362
OdraPołęckoDolna średnia35024018331199244272
OdraSłubiceDolna średnia4102242050239253282
OdraGozdowiceDolna średnia5003542944295302
OdraWiduchowaDolna średnia6505251
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia6005090
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24030.2134-10
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna średnich28040.310314
Bystrzyca JarnołtówGórna średnia2708.97131-18
Kaczawa PiątnicaDolna wysokich37013.5180-26
Barycz OsetnoDolna średnia3303.61586
Bóbr ŻagańGórna wysoka40046284-9
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40026.8209-66
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40043.118758
WartaSieradzDolna niska44030.4196-1
WartaSławskGórna niska48038.82844
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50056.7191-2187187
WartaSkwierzynaGórna niska46074.82031
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska470140243-1246244
Prosna PiwoniceDolna średnia2306.8900
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34058.4152-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms