NASZE PORTALE
Subskrypcja newslettera!
WYŚLIJ

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-05-01 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 02.05Stan 03.05Stan 04.05
OdraChałupkiDolna średnia42023.2115-5
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska60036.8146-8
OdraKoźleDolna średnia5002820
OdraKrapkowiceDolna średnia450211-4
OdraOpole-GroszowiceGórna niska600385-3
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302720
OdraTrestnoGórna średnich4503190
OdraBrzeg DolnyGórna niska6301361943
OdraMalczyceDolna niska6001361764
OdraŚcinawaGórna niska4001481850
OdraGłogówGórna średnich450181284-2
OdraNowa SólDolna średnia400176230-1
OdraPołęckoDolna średnia350222180-10
OdraSłubiceOkoło średniej410265229-3
OdraGozdowiceGórna średnich500438325-7
OdraWiduchowaDolna średnia6505449
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich60051712
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich2409.8100-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia280431192
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich2709.16134-2
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3706.3144-4
Barycz OsetnoGórna średnich33012.9186-1
Bóbr ŻagańGórna niska40027239-9
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4008.241620
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40014.8126-10
WartaSieradzDolna niska44037.5210-1
WartaSławskGórna niska48041.3283-1
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50071.6209-1
WartaSkwierzynaDolna średnia46085.4216-4
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia440140247-5
Prosna PiwoniceDolna średnia2307.8494-2
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34043.5120-1

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas