Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2015-03-01 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 02.03Stan 03.03Stan 04.03
OdraChałupkiGórna średnich42083.1198-15
OdraRacibórz MiedoniaGórna średnich600129277-27
OdraKoźleGórna średnich5002959
OdraKrapkowiceGórna średnich4502441
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich600413-8
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna średnich530310-22
OdraTrestnoDolna średnia450302-24
OdraBrzeg DolnyDolna średnia630239299-28
OdraMalczyceDolna średnia600227289-15
OdraŚcinawaGórna średnich4002692854
OdraGłogówDolna wysokich45029735912
OdraNowa SólGórna średnich40028329817
OdraPołęckoDolna średnia35025420219
OdraSłubiceDolna średnia4102772275
OdraGozdowiceGórna średnich5004683271
OdraWiduchowa650
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600498-13
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich2409.23990
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska25022.3682
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2703.361020
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3705138-1
Barycz OsetnoDolna średnia3308.66171-4
Bóbr ŻagańGórna niska40024.92350
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich4009.371681
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40020.11534
WartaSieradzGórna niska44051.22434
WartaSławskGórna niska48050.43040
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50079.4229-3
WartaSkwierzynaDolna średnia46096.4238-2
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia440170283-3
Prosna PiwoniceGórna średnich23011.41040
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34069.1177-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas