Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

STANY WODY W WYBRANYCH PROFILACH WODOWSKAZOWYCH W DORZECZU ODRY
dnia 2014-04-22 06:00:00 UTC
RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 23.04Stan 24.04Stan 25.04
OdraChałupkiGórna niska42015.31012
OdraRacibórz MiedoniaGórna niska600271273
OdraKoźleGórna średnich5002842
OdraKrapkowiceGórna średnich4502212
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6004013
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302610
OdraTrestnoDolna średnia4503110
OdraBrzeg DolnyDolna niska63065.41051
OdraMalczyceDolna niska60079.51021
OdraŚcinawaDolna niska40080.6118-1
OdraGłogówGórna niska450115225-13224
OdraNowa SólGórna niska400112176-10171173
OdraPołęckoGórna niska3501701402131125114
OdraSłubiceDolna średnia410203184-7185178170
OdraGozdowiceDolna średnia5004133083306304303
OdraWiduchowaDolna średnia650531-7
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich580523-5
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2405.85890
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska25013420
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2703.671050
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3708.34154-1
Barycz OsetnoDolna średnia3308.79171-3
Bóbr ŻagańGórna niska40025.2252-2
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich4007.75168-3
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40025.21570
WartaSieradzDolna niska44034.4206-2
WartaSławskGórna niska48036.22751
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50070.9216-3213211209
WartaSkwierzynaDolna średnia460102245-3
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich440180292-2290288285
Prosna PiwoniceDolna średnia2308.2195-2
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34077.71962

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.