PL | EN
05.12.2016
07:27
15:26  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-12-05 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
06.1207.1208.12
OdraChałupkiDolna średnia42031129-10
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia60057.6178-20
OdraKoźleDolna średnia500281-5
OdraKrapkowiceGórna średnich4502313
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600399-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530273-7
OdraTrestnoGórna średnich450326-9
OdraBrzeg DolnyDolna średnia630169268-39
OdraMalczyceGórna średnich600175218-8
OdraŚcinawaGórna średnich40019322818
OdraGłogówGórna średnich45022931644320
OdraNowa SólDolna średnia40018423624265246
OdraPołęckoDolna średnia350190155-4177200210
OdraSłubiceDolna średnia4102312107206225232
OdraGozdowiceGórna średnich5004103155320321327
OdraWiduchowaDolna średnia650544-19
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600521-21
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2408.6697-3
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28025.4766
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich27016170-2
Kaczawa PiątnicaGórna średnich37010.7166-12
Barycz OsetnoGórna średnich33020.22217
Bóbr ŻagańGórna średnich40044.4269-9
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia40014177-1
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40024.9143-19
WartaSieradzDolna niska44043.52316
WartaSławskGórna średnich48076.63528
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50010225514269281287
WartaSkwierzynaDolna średnia4601052390
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4401902921294297301
Prosna PiwoniceGórna średnich23016.21160
NotećNowe DrezdenkoGórna średnich34080.42021

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms