PL | EN
28.02.2017
06:20
17:15  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-02-28 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
01.0302.0303.03
OdraChałupkiOkoło średniej42042.3146-9
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia60071.6197-16
OdraKoźleDolna średnia5002892
OdraKrapkowiceGórna średnich4502354
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004091
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530283-6
OdraTrestnoGórna średnich4503163
OdraBrzeg DolnyGórna średnia630200260-5
OdraMalczyceGórna średnich600184228-41
OdraŚcinawaGórna średnich400200234-34
OdraGłogówDolna wysokich450339384-21359
OdraNowa SólDolna wysokich400345332-15308300
OdraPołęckoDolna wysokich3504603054307296280
OdraSłubiceDolna wysokich4105703395342340331
OdraGozdowiceDolna wysokich50066639114405415421
OdraWiduchowaDolna średnia6505393
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600506-2
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24016.7116-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28026.1740
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich27010.7142-2
Kaczawa PiątnicaDolna wysokich37016.9197-11
Barycz OsetnoAlarmowy330673542
Bóbr ŻagańOstrzegawczy40096.63550
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40034.4228-12
Nysa Łużycka GubinDolna wysokich40069.9266-28
WartaSieradzDolna wysokich44091315-11
WartaSławskGórna średnich48074.934915
WartaPoznań-Most RochaDolna wysokich5001523258330334342
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiDolna wysokich44026434615356365370
Prosna PiwoniceDolna wysokich23035.2159-4
NotećNowe DrezdenkoGórna średnich3401032523

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms