NASZE PORTALE

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-07-27 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 28.07Stan 29.07Stan 30.07
OdraChałupkiGórna niska42013.590-2
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska60027.4122-1
OdraKoźleDolna średnia5002852
OdraKrapkowiceDolna średnia4502143
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003943
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302613
OdraTrestnoGórna średnich450318-1
OdraBrzeg DolnyGórna niska63058.89324
OdraMalczyceDolna niska60047.5551
OdraŚcinawaDolna niska40058-47
OdraGłogówGórna niska450932100175
OdraNowa SólGórna niska40010717119129115
OdraPołęckoDolna niska350130102410210572
OdraSłubiceGórna niska410145151-7153152152
OdraGozdowiceDolna średnia500271256-8250249248
OdraWiduchowaDolna średnia650524-2
OdraSzczecin Most DługiOkoło średniej600514-2
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2404.9886-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28012.841-1
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2702.6197-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3705.51405
Barycz OsetnoDolna średnia3307.99161-3
Bóbr ŻagańGórna niska40020.62272
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4008.24162-4
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40015.5128-3
WartaSieradzDolna niska44021.21760
WartaSławskDolna niska48027.92530
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50043157-2155153154
WartaSkwierzynaDolna niska46056.2164-4
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska440104209-4207204202
Prosna PiwoniceDolna średnia2303.2477-2
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34043.5120-6

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas