PL | EN
30.04.2017
05:04
20:02  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-04-29 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
30.0401.0502.05
OdraChałupkiAlarmowy42041846585
OdraRacibórz-MiedoniaAlarmowy600594661191
OdraKoźleOstrzegawczy50041979
OdraKrapkowiceOstrzegawczy450521421109
OdraOpole-GroszowiceDolna wysokich60049233
OdraUjście Nysy KłodzkiejOstrzegawczy530518112
OdraTrestnoDolna wysokich45036828
OdraBrzeg DolnyGórna wysoka630420456107
OdraMalczyceDolna wysokich600390412112
OdraŚcinawaDolna wysokich40037134279
OdraGłogówDolna wysokich45030136238
OdraNowa SólGórna średnich40024927921
OdraPołęckoGórna średnich35026320818215234263
OdraSłubiceGórna średnich41027523613248258272
OdraGozdowiceGórna średnich5004893361
OdraWiduchowaGórna średnich6505575
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005369
Nysa Kłodzka KłodzkoOstrzegawczy24060.417428
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna wysokich2809121648
Bystrzyca JarnołtówDolna wysokich27019.218729
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3709.91625
Barycz OsetnoOkoło średniej33012.71851
Bóbr ŻagańGórna średnich40049.8276-1
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia40013.21751
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40021.6132-8
WartaSieradzDolna wysokich4408530532
WartaSławskGórna średnia4803437
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50097.8249-1251256263
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich440205300-4300299300
Prosna PiwoniceGórna średnich23014.511211
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia3401883

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms