Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2015-01-29 06:00:00 UTC

RzekaWodowskazStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 30.01Stan 31.01Stan 01.02
OdraChałupkiDolna średnia42039.6141-1
OdraRacibórz MiedoniaDolna średnia60058.91770
OdraKoźleDolna średnia5002851
OdraKrapkowiceGórna średnich450220-1
OdraOpole-GroszowiceGórna niska600389-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna średnich5302931
OdraTrestnoDolna średnia4503126
OdraBrzeg DolnyGórna niska63015421433
OdraMalczyceGórna niska60017823446
OdraŚcinawaDolna średnia40017621314
OdraGłogówGórna średnich4501972943309
OdraNowa SólDolna średnia400189239-3241267
OdraPołęckoDolna średnia350254203-9199197207
OdraSłubiceGórna średnich410327251-8243240238
OdraGozdowiceGórna średnich500590368-1364360356
OdraWiduchowa650
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600517-26
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24010.71020
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna średnich25045.11245
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2704.991120
Kaczawa PiątnicaDolna wysokich370121732
Barycz OsetnoGórna średnich33014.11944
Bóbr Żagań Górna średnich40049.9278-5
Nysa Łużycka Zgorzelec Górna średnich40015.4188-2
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40033.619512
WartaSieradz440
WartaSławskGórna średnich48072.2343-1
WartaPoznań-Most RochaGórna średnich5001032640264265265
WartaSkwierzynaGórna średnich4601222700
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4402133200321322322
Prosna PiwoniceGórna średnich23012.21092
NotećNowe DrezdenkoGórna średnich34087.42184

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas