NASZE PORTALE

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2016-06-24 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 25.06Stan 26.06Stan 27.06
OdraChałupkiGórna niska4201286-4
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska6001799-5
OdraKoźleDolna średnia5002821
OdraKrapkowiceGórna średnich4502231
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003893
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530255-2
OdraTrestnoGórna niska450309-3
OdraBrzeg DolnyGórna niska63017676
OdraMalczyceDolna średnia60010113241
OdraŚcinawaDolna niska4005985-11
OdraGłogówGórna niska45079.41922190
OdraNowa SólDolna niska40074130-10140151
OdraPołęckoŚrednia niska35013110317858080
OdraSłubiceGórna niska410137144-6153143135
OdraGozdowiceGórna niska500243240-6238236229
OdraWiduchowaGórna niska650505-6
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600499-5
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2405.4988-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28015.550-2
Bystrzyca JarnołtówGórna niska27031000
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.24128-2
Barycz OsetnoDolna średnia3304.711430
Bóbr ŻagańDolna średnia400282414
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4008.98164-4
Nysa Łużycka GubinDolna średnia40014.5125-12
WartaSieradzDolna niska44022.1178-1
WartaSławskDolna niska48027.92531
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50041.2153-1152151151
WartaSkwierzynaDolna niska46050155-2
WartaGorzów WielkopolskiDolna niska44088190-4188187186
Prosna PiwoniceDolna średnia2303.4678-2
NotećNowe DrezdenkoDolna niska3403290-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright
IMGW 2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas