Poprzednia wersja strony
NASZE PORTALE
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies.
x
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w aby dostosować nasz serwis do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2015-04-18 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Stan 19.04Stan 20.04Stan 21.04
OdraChałupkiDolna średnia42045.9151-1
OdraRacibórz MiedoniaGórna średnich60068.8191-5
OdraKoźleDolna średnia5002861
OdraKrapkowiceGórna średnich4502294
OdraOpole-GroszowiceGórna niska6003910
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia530277-9
OdraTrestnoGórna średnich450324-2
OdraBrzeg DolnyGórna niska630134193-19
OdraMalczyceDolna niska60013819014
OdraŚcinawaDolna średnia40017220927
OdraGłogówDolna średnia450178282-19
OdraNowa SólDolna średnia400188239-10
OdraPołęckoDolna średnia3502251831
OdraSłubiceDolna średnia410277227-14
OdraGozdowiceGórna średnich500506340-4
OdraWiduchowa650
OdraSzczecin Most DługiDolna wysokich60054920
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24017.3117-3
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska25021.867-36
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2703.491030
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3706.481452
Barycz OsetnoDolna średnia3307.81167-4
Bóbr ŻagańGórna niska40026.6238-6
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40016.1185-1
Nysa Łużycka GubinGórna średnich400251682
WartaSieradzDolna niska44035.2208-2
WartaSławskGórna niska480412860
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50068.1209-3
WartaSkwierzynaDolna średnia46091.4225-5
WartaGorzów WielkopolskiDolna średnia440166271-4
Prosna PiwoniceDolna średnia2307.9694-1
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34061.8166-8

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

 
Pogodynka.pl jest serwisem informacyjnym Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
Copyright IMGW 2007-2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polub nas