PL | EN
21.06.2018
04:12
21:03  (Warszawa)
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub napisz
{
22 56 94 271
22 56 94 274
bok@imgw.pl

KONTAKT

Biuro Obsługi Klienta w Warszawie

Zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

bok@imgw.pl

WARSZAWA

tel. 22 56 94 271
tel. 22 56 94 274

EKSPERTYZY W WARSZAWIE
(dane historyczne)

mgr Agnieszka Pietrzykowska
e-mail: ekspertyzy@imgw.pl
tel. 22 56 94 540

mgr Anna Strzelczak
e-mail: Anna.Strzelczak@imgw.pl
tel. 22 56 94 254

mgr Sławomir Wereski
e-mail: Slawomir.Wereski@imgw.pl

ZASOBY ENERGII WIATRU

mgr Michał Kowalewski
e-mail: Michal.Kowalewski@imgw.pl
tel. 22 56 94 167


GDYNIA

Biuro Obsługi Klienta Oddział Morski w Gdyni
mgr Bożena Słowińska

e-mail: BOK.gdynia@imgw.pl
tel. kom 781 774 154
tel. 58 62 88 235
fax. 58 62 88 163


WROCŁAW

Biuro Obsługi Klienta Oddział Wrocław
mgr Andrzej Dancewicz

e-mail: BOK.Wroclaw@imgw.pl
tel. 71 328 28 42

KRAKÓW

Biuro Obsługi Klienta OddziałU IMGW-PIB
Ekspertyzy meteorologiczne i hydrologiczne oddziału IMGW-PIB

Beata Kaczor
e-mail: BOK.krakow@imgw.pl
tel. 12 63 98 134


KATOWICE

Biuro Obsługi Klienta
Ośrodek Technicznej Kontroli Zapór

Zakres działania:

  • Oceny bieżące i okresowe oraz nadzór nad stanem technicznym i stanem bezpieczeństwa budowli piętrzących.
  • Badania konstrukcji ziemnych i betonowych budowli piętrzących oraz ich technologii, wykonywanie badań próbek wody i ścieków.

mgr Robert Gil
e-mail: Robert.Gil@imgw.pl
tel. 32 60 26 376


POZNAŃ

EKSPERTYZY METEOROLOGICZNE

Dział Służby Pomiarowo-Obserwacyjnej
Sekcja Obsługi Klienta
mgr Przemysław Mager

e-mail: Przemyslaw.Mager@imgw.pl
tel. 61 84 95 181
tel. kom 503 161 161

EKSPERTYZY HYDROLOGICZNE

Biuro Prognoz Hydrologicznych
mgr inż. Emilia Popielewska

e-mail: Emilia.Popielewska@imgw.pl
tel. 61 84 95 148

sms