PL | EN
30.03.2020
06:11
19:09  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
CODZIENNY BIUL. HYDRO.
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2020-03-30 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej, lokalnie niskiej i wysokiej. Stan wysoki zanotowano na Brdzie. Stan niski obserwowano na Brynicy, Skawie, Wieprzu, Bystrzycy, Tyśmienicy, Radomce, Supraśli, Pisie i Nurcu oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Sole, Białej Tarnowskiej, Wisłoce, Wisłoku, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Biebrzy, Liwcu i Wkrze.
Zjawiska lodowe:
Nie zanotowano.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej, lokalnie wysokiej. Stan wysoki zanotowano na Drawie oraz lokalnie na dolnej Odrze, Ślęzie i Bystrzycy. Stan niski zanotowano na Kłodnicy, Widawce i Nerze oraz lokalnie na Odrze, na Małej Panwi, Nysie Kłodzkiej, Ślęzie, Bystrzycy, Widawie, Bobrze, Kwisie, Nysie Łużyckiej, Warcie, Prośnie i Noteci.
Zjawiska lodowe:
Nie zanotowano.


Dorzecza Przymorza

Stan wody w dorzeczach Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej. Stan wysoki zanotowano na Nogacie. Stan niski obserwowano lokalnie na Łynie.
Zjawiska lodowe:
Nie zanotowano.Uwaga!

Dnia 30.03.2020 (godz. 08:00 cz. urzędowego) nie zanotowano stanu alarmowego na stacjach wodowskazowych w Polsce. Stan ostrzegawczy zanotowano na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Wisły.


sms