PL | EN
17.06.2019
04:11
21:02  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2019-06-16 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej, lokalnie wysokiej i niskiej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na Bugu. Stan niski obserwowano na Nidzie, Wieprzu, Bystrzycy, Radomce, Biebrzy, Pisie i Nurcu oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Sole, Skawie, Rabie, Wisłoce, Wisłoku, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Liwcu i Bzurze.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki obserwowano lokalnie na Strzegomce. Stan niski zanotowano na Kłodnicy, Małej Panwi, Warcie, Widawce, Nerze i Inie oraz lokalnie na Odrze, Ślęzie, Bystrzycy, Widawie, Kwisie, Nysie Łużyckiej, Prośnie i Noteci.


Dorzecza Przymorza

Stan wody w dorzeczach Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki obserwowano lokalnie na górnej Łynie. Stan niski obserwowano na Redze i Słupi oraz lokalnie na dolnej Łynie.Uwaga!

Dnia 16.06.2019 (godz. 08:00 cz. urzędowego) nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego na stacjach wodowskazowych w Polsce. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły oraz 2 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Pregoły.


sms