Przekierowanie na stronę za: 5 sekund
PL | EN
08.07.2020
04:23
20:58  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
CODZIENNY BIUL. HYDRO.
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2020-07-07 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej, lokalnie wysokiej i niskiej. Stan wysoki zanotowano na Tyśmienicy, Radomce, Supraśli i Krznie oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Skawie, Wisłoku, Pisie, Bugu i Liwcu. Stan niski zanotowano na Brynicy i Nidzie oraz lokalnie na Sanie, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Wkrze i Drwęcy.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody średniej i wysokiej, lokalnie niskiej. Stan wysoki zanotowano na Widawie i Baryczy oraz lokalnie na Odrze, Nysie Kłodzkiej, Ślęzie i Noteci. Stan niski zanotowano na Widawce, Nerze, Drawie i Inie oraz lokalnie na Bystrzycy, Nysie Łużyckiej, Warcie, Prośnie i Noteci.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczach Przymorza, Pregoły i Niemna układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki obserwowano lokalnie na Łynie. Stan niski obserwowano na Redze, Parsęcie i Słupi oraz lokalnie na Pasłęce i Łynie.


Morze Bałtyckie, Zalew Szczeciński i Zalew Wiślany

Poziom wody na stacjach morskich układa się w strefie wody średniej.Uwaga!

Dnia 07.07.2020 (godz. 08:00 cz. urzędowego) stan alarmowy został przekroczony na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Wisły, o 10 cm w Malowej Górze na Krznie oraz osiągnięty na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Odry, w Nietkowie na Odrze. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 3 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły oraz na 8 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Odry i 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Pregoły.


sms
Nowy serwis pogodowy