PL | EN
18.04.2019
05:29
19:40  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-04-18 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
19.0420.0421.04
OdraChałupkiGórna niska42018.91002
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska60029121-1
OdraKoźleDolna średnia5002820
OdraKrapkowiceDolna średnia45022510
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003990
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302410
OdraTrestnoGórna średnich45031515
OdraBrzeg DolnyDolna średnia630248-35
OdraMalczyceGórna niska60058.272-110
OdraŚcinawaGórna niska40075.296-13
OdraGłogówGórna niska4501032225190
OdraNowa SólGórna niska45089.8152-27185155
OdraPołęckoGórna niska350132104-110298107
OdraSłubiceGórna niska410176168-9174171168
OdraGozdowiceDolna średnia5003062752272274272
OdraWiduchowaDolna średnia650518-2
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia6005052
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia240101000
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28012.638-1
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2704.44101-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3704.7136-1
Barycz OsetnoDolna średnia3304.321602
Bóbr ŻagańDolna średnia400242402
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia4009.211632
Nysa Łużycka GubinGórna niska40014.787-2
WartaSieradzDolna niska44027.2188-2
WartaSławskGórna niska48031.82670
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50047172-1170169169
WartaSkwierzynaGórna niska46067.61910
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska470133236-1236235234
Prosna PiwoniceDolna średnia2305.6886-1
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34054.3142-6

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms