PL | EN
19.10.2019
07:06
17:35  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-10-18 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
19.1020.1021.10
OdraChałupkiGórna niska42014.690-1
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60024.61110
OdraKoźleDolna średnia5002801
OdraKrapkowiceDolna średnia4502226
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003960
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530226-6
OdraTrestnoGórna średnich4503202
OdraBrzeg DolnyGórna niska6301189
OdraMalczyceDolna niska60045463
OdraŚcinawaDolna niska40054.464-1
OdraGłogówGórna niska45074.4184-11182
OdraNowa SólDolna niska45077.5135-27120118
OdraPołęckoDolna niska3501239723706054
OdraSłubiceDolna niska41011412017132114108
OdraGozdowiceGórna niska5002112220233235227
OdraWiduchowaDolna średnia650531-4
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600522-5
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2406900
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska280822-4
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.27910
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.241281
Barycz OsetnoDolna średnia3304160-3
Bóbr ŻagańDolna niska4009.382042
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna niska4003.31460
Nysa Łużycka GubinDolna niska4007.145-7
WartaSieradzDolna niska44017160-2
WartaSławskGórna niska48043.82956
WartaPoznań-Most RochaGórna niska500461700170171173
WartaSkwierzynaGórna niska46053.81680
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska4701132162217217216
Prosna PiwoniceDolna średnia2304801
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34058.81538

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms