PL | EN
17.12.2018
07:38
15:25  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-12-17 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
18.1219.1220.12
OdraChałupkiGórna niska42011.983-1
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60022.6106-3
OdraKoźleDolna średnia5002790
OdraKrapkowiceGórna średnich4502324
OdraOpole-GroszowiceGórna średnia600406-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530241-3
OdraTrestnoGórna średnich450320-1
OdraBrzeg DolnyGórna średnia63097-76
OdraMalczyceDolna niska6004244-132
OdraŚcinawaDolna niska40057.469-91
OdraGłogówGórna niska45010722741150
OdraNowa SólDolna niska40072.6128-8148100
OdraPołęckoDolna niska35099725728878
OdraSłubiceDolna niska410121-7126126135
OdraGozdowiceGórna niska5002502440247250251
OdraWiduchowaGórna niska650509-10
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600502-8
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2404.7285-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28018.9561
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.6194-1
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.37129-3
Barycz OsetnoDolna średnia3304.75160-4
Bóbr ŻagańGórna niska40011.82120
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4004.2149-1
Nysa Łużycka GubinDolna niska40010660
WartaSieradzDolna niska44027.8192-1
WartaSławskGórna niska48043.9292-1
WartaPoznań-Most RochaGórna niska500561900190190190
WartaSkwierzynaGórna niska46066.51856
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska470132235-3238238237
Prosna PiwoniceDolna średnia2306.2488-1
NotećNowe DrezdenkoDolna średnia34063163-4

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms