PL | EN
23.10.2018
07:14
17:26  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-10-23 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
24.1025.1026.10
OdraChałupkiGórna niska42010.5790
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60018.394-1
OdraKoźleDolna średnia500278-3
OdraKrapkowiceDolna średnia4502270
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich600408-4
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302462
OdraTrestnoGórna średnich450317-1
OdraBrzeg DolnyGórna niska630133-9
OdraMalczyceDolna niska60037.634-24
OdraŚcinawaDolna niska40041.4462
OdraGłogówDolna niska450541484157
OdraNowa SólDolna niska4005394-15104110
OdraPołęckoDolna niska35084.4549394238
OdraSłubiceDolna niska410923999088
OdraGozdowiceGórna niska5001972131215216211
OdraWiduchowaDolna średnia6505173
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005167
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2403.4580-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska2807.48210
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2702.87881
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.751150
Barycz OsetnoDolna średnia3301.65144-2
Bóbr ŻagańDolna niska40010203-2
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4003.581460
Nysa Łużycka GubinDolna niska4005.88460
WartaSieradzDolna niska440161650
WartaSławskDolna niska48029259-3
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50039.7151-1152153152
WartaSkwierzynaDolna niska46048.4152-3
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska44095198-2197197197
Prosna PiwoniceDolna średnia2304801
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34046.1122-4

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms