PL | EN
23.01.2018
07:26
16:08  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-01-23 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
24.0125.0126.01
OdraChałupkiDolna średnia42037.8139-4
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia60055.1174-6
OdraKoźleDolna średnia500285-2
OdraKrapkowiceGórna niska450212-13
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004083
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302610
OdraTrestnoGórna średnich4503161
OdraBrzeg DolnyDolna średnia6301542143
OdraMalczyceDolna średnia600146188-1
OdraŚcinawaDolna średnia4001611980
OdraGłogówGórna średnich450240323-9321
OdraNowa SólGórna średnich400230267-5264261
OdraPołęckoGórna średnich3503072331233227224
OdraSłubiceGórna średnich410375280-5280280276
OdraGozdowiceOstrzegawczy500884442-4438436435
OdraWiduchowaDolna wysokich650582-7
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600516-7
Nysa Kłodzka Kłodzkośrednia240107-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna średnich28040.71072
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia270111-1
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3709.7161-3
Barycz OsetnoOstrzegawczy33030.22792
Bóbr ŻagańGórna średnich40048.9288-1
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40017.61860
Nysa Łużycka GubinGórna średnich400172-12
WartaSieradzGórna niska44045.5235-2
WartaSławskDolna wysokich480109399-1
WartaPoznań-Most RochaDolna wysokich500183362-1361360359
WartaSkwierzynaOstrzegawczy460401-1
WartaGorzów WielkopolskiAlarmowy440440440-1439437436
Prosna PiwoniceGórna średnich23013.6110-2
NotećNowe DrezdenkoOstrzegawczy340314-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms