PL | EN
28.04.2017
05:07
19:58  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-04-28 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
29.0430.0401.05
OdraChałupkiOstrzegawczy420287380150
OdraRacibórz-MiedoniaOstrzegawczy600320470203
OdraKoźleDolna wysokich50034042
OdraKrapkowiceDolna wysokich45031269
OdraOpole-GroszowiceDolna wysokich60045943
OdraUjście Nysy KłodzkiejOstrzegawczy53040481
OdraTrestnoGórna średnich4503403
OdraBrzeg DolnyDórna średnia63028934993
OdraMalczyceGórna średnich60025330077
OdraŚcinawaGórna średnich40023626328
OdraGłogówGórna średnich45024132410348
OdraNowa SólGórna średnich40021725810269324
OdraPołęckoDolna średnia35023519017197206216
OdraSłubiceDolna średnia4102512233239246255
OdraGozdowiceGórna średnich500486335-5334342347
OdraWiduchowaGórna średnich650552-3
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600527-4
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24034.31464
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna wysokich28068.116811
Bystrzyca JarnołtówGórna średnich27013.71586
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3708.91570
Barycz OsetnoDolna średnia33012.5184-2
Bóbr ŻagańGórna średnich40049.8277-6
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia40012.8174-4
Nysa Łużycka GubinDolna średnia400241400
WartaSieradzDolna średnia44065.827313
WartaSławskśrednia480337-18
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50098.4250-3248248250
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4402103040303302300
Prosna PiwoniceDolna średnia23010.11015
NotećNowe Drezdenko340185-10

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms