PL | EN
24.04.2018
05:16
19:51  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-04-24 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
25.0426.0427.04
OdraChałupkiGórna niska42018.7102-6
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska60029.5126-1
OdraKoźleDolna średnia5002830
OdraKrapkowiceDolna średnia4502248
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004071
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530255-1
OdraTrestnoGórna średnich4503250
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63011617029
OdraMalczyceGórna niska60087.8114-7
OdraŚcinawaGórna niska40072.9107-18
OdraGłogówGórna niska45011323324216
OdraNowa SólGórna niska40010416824180
OdraPołęckoGórna niska350141113-11115127126
OdraSłubiceDolna średnia410193181-20175181186
OdraGozdowiceGórna średnich5005153441335327326
OdraWiduchowaDolna średnia6505342
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia6004971
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2408.496-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28025.372-28
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2704.581020
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3704.71364
Barycz OsetnoDolna średnia3306.08164-1
Bóbr ŻagańDolna średnia40022239-3
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna średnia40013.217313
Nysa Łużycka GubinGórna niska40015.3101-6
WartaSieradzDolna niska44030200-1
WartaSławskGórna niska48043.9292-1
WartaPoznań-Most RochaDolna średnia50087.5233-5230227226
WartaSkwierzynaGórna średnich460267-5
WartaGorzów WielkopolskiDolna wysokich440251338-4333329326
Prosna PiwoniceDolna średnia2306.24880
NotećNowe DrezdenkoDolna wysokich340255-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms