PL | EN
17.02.2019
06:45
16:54  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-02-17 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
18.0219.0220.02
OdraChałupkiDolna średnia42039.91380
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia60063.2186-4
OdraKoźleOkoło średniej5002913
OdraKrapkowiceGórna średnich450230-1
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600407-2
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530249-1
OdraTrestnoDolna średnia4502963
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63026030
OdraMalczyceDolna średnia60013817922
OdraŚcinawaDolna średnia400162185-3
OdraGłogówGórna średnich450205300-12
OdraNowa SólGórna średnich4002002471
OdraPołęckoDolna średnia35024119416
OdraSłubiceGórna średnich4102812396
OdraGozdowiceGórna średnich5004923402
OdraWiduchowaDolna średnia650528-4
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600502-4
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna średnich24016.1112-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28027.3770
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2705.85112-1
Kaczawa PiątnicaGórna średnich3708.9157-6
Barycz OsetnoDolna wysokich33021.42360
Bóbr ŻagańDolna średnia40037.52673
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40022.4198-6
Nysa Łużycka GubinGórna średnich40031.2151-8
WartaSieradzDolna średnia44057.4258-3
WartaSławskGórna średnich48071.8347-3
WartaPoznań-Most RochaGórna średnich5001192843
WartaSkwierzynaGórna średnich4601392835
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4702243162
Prosna PiwoniceDolna wysokich23017.6119-2
NotećNowe DrezdenkoGórna średnich340200-4

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms