PL | EN
23.10.2017
07:14
17:25  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-10-23 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
24.1025.1026.10
OdraChałupkiDolna średnia42036.613737
OdraRacibórz-MiedoniaDolna średnia60053.417239
OdraKoźleDolna średnia5002861
OdraKrapkowiceGórna średnich4502322
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich6004064
OdraUjście Nysy KłodzkiejDolna średnia5302581
OdraTrestnoGórna średnich4503182
OdraBrzeg DolnyGórna niska630101151-61
OdraMalczyceDolna średnia60014418560
OdraŚcinawaDolna średnia40015519282
OdraGłogówGórna niska450118237-31288
OdraNowa SólGórna niska400123187-31238220
OdraPołęckoDolna średnia3501841518160139185
OdraSłubiceDolna średnia410209193-2204202193
OdraGozdowiceGórna średnich5005533560355358360
OdraWiduchowaGórna średnich650563-5
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich600530-1
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2409.81001
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28016.9514
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2706.0811618
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3705.71414
Barycz OsetnoDolna wysokich33012.5249-2
Bóbr ŻagańDolna średnia400272475
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna średnich40019.219022
Nysa Łużycka GubinGórna niska40019.51155
WartaSieradzDolna niska44039222-1
WartaSławskDolna wysokich4804001
WartaPoznań-Most RochaDolna wysokich5001523250324322320
WartaSkwierzynaDolna wysokich460347-1
WartaGorzów WielkopolskiOstrzegawczy4403503951393393393
Prosna PiwoniceDolna średnia2309.71000
NotećNowe Drezdenko340

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms