PL | EN
20.06.2019
04:11
21:03  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-06-19 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
20.0621.0622.06
OdraChałupkiGórna niska42017.2960
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60026.8116-1
OdraKoźleDolna średnia5002870
OdraKrapkowiceGórna średnich450229-1
OdraOpole-GroszowiceGórna średnich600408-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530220-20
OdraTrestnoGórna średnich4503263
OdraBrzeg DolnyGórna niska630107-37
OdraMalczyceDolna niska60045.551-17
OdraŚcinawaDolna niska4007190-30
OdraGłogówGórna niska4501052245190
OdraNowa SólGórna niska45011017424150130
OdraPołęckoDolna niska35011789-89410585
OdraSłubiceGórna niska410154151-7147150156
OdraGozdowiceGórna niska500250244-2239238242
OdraWiduchowaGórna niska650502-5
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600496-1
Nysa Kłodzka KłodzkoDolna średnia2409.298-2
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna średnia28021601
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2706.15113-2
Kaczawa PiątnicaDolna średnia3703.24128-2
Barycz OsetnoGórna niska3301.321380
Bóbr ŻagańGórna niska40016.8224-4
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4004.5150-5
Nysa Łużycka GubinDolna niska4009.865-4
WartaSieradzDolna niska44019.5167-1
WartaSławskDolna niska48022.6244-2
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50034.2141-3138136134
WartaSkwierzynaDolna niska46050.81630
WartaGorzów WielkopolskiDolna niska470871901188186183
Prosna PiwoniceGórna niska2302.62740
NotećNowe DrezdenkoDolna niska34040.8109-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms