PL | EN
18.06.2018
04:11
21:02  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2018-06-18 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
19.0620.0621.06
OdraChałupkiGórna niska42012.988-3
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60020.2106-4
OdraKoźleDolna średnia500281-2
OdraKrapkowiceGórna niska450212-3
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia600406-1
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530242-3
OdraTrestnoGórna średnich4503162
OdraBrzeg DolnyGórna niska63013039
OdraMalczyceDolna niska6004958-11
OdraŚcinawaDolna niska4004760-28
OdraGłogówGórna niska45080.8194-14170
OdraNowa SólGórna niska40081140-28128130
OdraPołęckoDolna niska35098700876957
OdraSłubiceDolna niska4101151118127116
OdraGozdowiceGórna niska500241239-1239247244
OdraWiduchowaGórna niska6505126
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia6005065
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2405.24870
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska2808.625-2
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.1590-1
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.841160
Barycz Osetno330
Bóbr ŻagańGórna niska40013.4213-7
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4004.22147-1
Nysa Łużycka GubinDolna niska4008.860-2
WartaSieradzDolna niska44018.8172-1
WartaSławskDolna niska480292591
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50042.5158-2157155153
WartaSkwierzynaGórna niska46055.2165-3
WartaGorzów WielkopolskiGórna niska440103206-2204203202
Prosna PiwoniceDolna średnia2303.08760
NotećNowe DrezdenkoGórna niska34045.3120-2

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms