PL | EN
23.08.2017
05:31
19:44  (Warszawa)

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2017-08-23 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
24.0825.0826.08
OdraChałupkiGórna niska42010.881-8
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60022110-7
OdraKoźleDolna średnia5002840
OdraKrapkowiceDolna średnia450214-2
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6004033
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302564
OdraTrestnoOkoło średniej450313-14
OdraBrzeg DolnyDolna niska63042.56522
OdraMalczyceDolna niska600434618
OdraŚcinawaDolna niska40070-48
OdraGłogówGórna niska45097.821628165
OdraNowa SólGórna niska40010316748110112
OdraPołęckoDolna niska35010577-158010272
OdraSłubiceGórna niska410137138-8130140141
OdraGozdowiceDolna średnia500380302-1300298301
OdraWiduchowaGórna średnich6505579
OdraSzczecin Most DługiGórna średnich6005417
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2404.98860
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28012.4380
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.28992
Kaczawa PiątnicaGórna niska3702.331211
Barycz OsetnoGórna średnich3303.77215-3
Bóbr ŻagańGórna niska40013.7216-3
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4005.46154-2
Nysa Łużycka GubinGórna niska40012.891-12
WartaSieradzDolna niska44018170-1
WartaSławskDolna niska480259-3
WartaPoznań-Most RochaGórna niska50064.8196-3195193192
WartaSkwierzyna460
WartaGorzów WielkopolskiGórna średnich4402343240322320317
Prosna PiwoniceDolna średnia2304.7183-1
NotećNowe DrezdenkoDolna wysokich340105256-4

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms